11. jūnijā Madonā, Priežu kalna laukumā, notika ikgadējo ielu basketbola sacensību "Topbumba 2011" 1. posma sacensības.
1. posmā 5 vecuma grupās piedalījās 36 komandas. Par uzvarētājām kļuva: D grupā (2000. g. dz. un jaunāki) – komanda "Zeķītes" (J. Zvaigzne, L. Gruduls, S. Burkevičs), C grupā (1998.-1999. g. dz.) – komanda "Krutka" (D. Sakne, A. Jurkāns, G. Vizāns, I. Seikstulis), B grupā (1996.-1997. g. dz.) – komanda "MVP" (J. Burkevičs, K. Bitels, M. Liberts), A grupā (1993.-1995. g. dz.) – komanda "Metēji" (R. Zemītis, I. Jakovičs, N. Lišiks), V grupā (1992. g. dz. un vecāki vīri) – komanda "Neglīts" (J. Eglītis, A. Pommers, J. Mednis, V. Krieviņš). Soda metienu konkursā šajā posmā precīzākais bija Gints Ikaunieks, 3 punktu metienos uzvarēja Edvards Sirmbārdis. Speciālajos Mika Sokolova organizētajos konkursos varēja iegūt viņa sarūpētās balvas – T kreklus. Tālmetienu konkursā ar regbija bumbu precīzākais bija Ģirts Prikolis, "slam dunk" konkursā uzvarēja Edgars Saulītis.
Paldies PII "Priedīte" vadītājai Līgai Preisei, tiesnešiem, atbalstītājiem. Uz tikšanos 2. posmā 26. jūnijā!
Autors: AGNIS BEĶERIS
AUTORA foto