Madonas BJSS basketbola komandām noslēgušās 1. apļa spēles Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgā.
Pēc 1. apļa spēlēm U-14 komanda 9 komandu konkurencē ar 8 uzvarām un bez zaudējumiem ieņem 1. vietu, un tas vieš cerības nokļūšanai uz pārspēlēm par tiesībām cīnīties par vietu 1. divīzijā. U-15 "Madona 2" komanda 9 komandu konkurencē ar 5 uzvarām un 3 zaudējumiem ieņem dalītu 3.-5. vietu. U-15 un U-16 otrās komandas ir izpildījušas savu uzdevumu – katrai izcīnīt vismaz vienu uzvaru. U-19 komanda 10 komandu konkurencē ar 6 uzvarām un 3 zaudējumiem ieņem dalītu 4.-5. vietu. 1. divīzijā U-16 komandai pēdējās divas spēles bija traumatiskas un neizdevušās. 1. decembrī uzņēmām Liepājas komandu. Spēles laikā rezultāts bieži mainījās, tā bija ļoti nervoza, un madoniešu komandas divi spēlētāji guva lielas traumas. Spēle beidzās par labu Liepājai – 95 : 87 (Z. Raimo – 39, E. Jesajans – 18 p.). Otrajā dienā jau bija jāspēlē izbraukumā Rīgā ar Rīdzenes komandu, kur arī tika piedzīvots zaudējums – 56 : 83 (Z. Raimo – 23 p.). Pēc 1. apļa spēlēm Madonas BJSS komanda 12 komandu konkurencē ar 6 uzvarām un 5 zaudējumiem ieņem vietu spēcīgāko astotniekā, un, ja tā būs arī pēc 2. apļa, tad mēs saglabāsim vietu 1. divīzijā arī nākamgad, kas arī ir komandas mērķis šosezon.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.01.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
OLITAS LIBERTES foto