Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes futbola čempionātā Gulbenē notikušas spēles "B" grupā.
Madonas BJSS komanda ar rezultātu 2 : 1 uzvarēja FK "Balvu Vilki", ar 1 : 0 pārspēja Ludzas NSS futbola komandu, bet ar FB "Gulbene 2005" nospēlēja neizšķirti – 1 : 1. Divus vārtus guva Ivans Narkovskis, pa vieniem – Emīls Garančs un Jānis Plāte.
Nākamās spēles notiks 16. jūlijā Madonas stadionā.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS