Pēc 22 kārtu maratona, kas ilga no 19. aprīļa līdz 27. septembrim, ir noslēgusies Madonas kausu izcīņa orientēšanās sportā. Orientieristi sacentās katru otrdienas pēcpusdienu dažādās Madonas novada vietās, dažas kārtas noritēja arī Cesvainē un Ērgļos.
Šajā sezonā mums pievienojās daudz jaunu dalībnieku, īpaši bērnu un jauniešu, bet orientēties sāka arī daudzi pieaugušie, kas to vēl nekad nebija darījuši.
Pavisam startēja 411 dalībnieku dažādās vecuma un meistarības grupās, sākot ar sešgadīgajiem un beidzot pat ar septiņdesmitgadīgajiem. Tikāmies gan saulainās un karstās vasaras dienās, gan arī kādā lietainākā rudens pēcpusdienā. 22 kārtu bilancē ir 3048 starti, 13 dalībnieku padalījās pilnīgi visās sacensību kārtās. Paldies visiem, kas iesaistījās sacensību noorganizēšanā, jo kopīgi paveikts liels darbs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.10.2011.
Autors: GUNĀRS IKAUNIEKS,
sacensību galvenais tiesnesis
AGRA VECKALNIŅA foto