24. martā Madonas pilsētas sporta centrā trijās vecuma grupās strītbola variantā (3 : 3) sacentās basketbola cienītāji. Kopā Pūpolsvētdienā sapulcējās 17 komandas.
Jaunākajā grupā – 1998. g. dz. un jaunāki zēni – 1. vietu izcīnīja komanda „Betons" (M. Kalniņš, A. Jurkāns, K. Rosmanis, N. Skripka), 2. vietā – komanda „Nosaukums" (R. Brants, M. Raubišķis, R. Čakstiņš, L. Lazdiņš), 3. vietā – komanda „Nav" (K. Ķeveris, K. Aņisimovs, A. Točs, D. Rutkis). Sīvākā konkurence bija jauniešu grupā, kurā spēlēja jaunieši, vīri (1997.-1983. g. dz.). Pēc izspēles (katrs ar katru) 1. vietā bija komanda „Juška", 2. vietā – „CSV", 3. vietā – „Šketi", bet pēc play-off sistēmas lielajā finālā iekļuva 4. vietas ieguvējkomanda – „Tyros" un 3. vietas īpašnieki – „Šketi". Lielajā finālā ilgā un spraigā cīņā 1. vietu turnīrā izcīnīja komanda „Tyros" (R. Kočāns, K. Liberts, T. Kohanovs, R. Kolāts), 2. vietā – komanda „Šketi" (R. Mellis, P. Putniņš, J. Kupčs, J. Iškāns), 3. vietā – komanda „Juška" (J. Juška, A. Škute, O. Petrusevičs, E. Saulītis). Trešajā vecuma grupā vīriem uzvarēja Cesvaines komanda „Šketi" (J. Iškāns, R. Mellis, J. Kupčs, P. Putniņš),
2. vietā – komanda „Juška" (A. Škute, J. Juška, O. Petrusevičs, E. Saulītis), 3. vietā – komanda „Vienalga" (R. Sausiņš, O. Sausiņš, A. Aizsalnieks).
Paldies Madonas BJSS par sarūpētajiem kausiem 1.-3. vietai, BK „Madona" un bāram-kafejnīcai „Efeja" par dāvanu kartēm 1. vietas komandām, kuras sev vēlamā laikā varēs atpūsties saunā un baseinā, kā arī Madonas pilsētas sporta centra darbiniekiem par atbalstu veiksmīgai sacensību organizēšanai.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris