Nesen Madonas stadionā notika ZA FL šīs sezonas pirmā mājas spēle – „Kvarcs" (Madona) pret „Balvi-Viļaka".
Pirms spēles – svinīgs brīdis, jo bija ieradušies arī ciemiņi no Zviedrijas: VOLVO CAR OVERSEAS CORPRATION reģionālais pārstāvis Baltijas valstīs Häkan Olsson, mārketinga un produktu menedžere Ulla Aronsson un VOLVO oficiālā pārstāvja Latvijā – SIA „Signāls" – valdes priekšsēdētājs Ojārs Šmits, izpilddirektore Ingrīda Strode un pārdošanas konsultante Jevgēnija Zimeta.
Iemesls tam bija visai pacilājošs, jo, pateicoties Ingrīdas Strodes iniciatīvai, sadarbībā ar FK „Kvarcs” menedžeri Annu Ikaunieci ļoti īsā laikā komanda ir tikusi pie jaunām, skaistām formām — spēles krekliņiem gan ar īsām, gan garām piedurknēm. VOLVO pārstāvis Häkan Olsson, svinīgi pasniedzot jaunās formas komandas ilggadējam kapteinim Jurim Ikauniekam, madoniešus sveica latviešu valodā. Vēlot komandai panākumus sacensībās Juris Ikaunieks pateicās sponsoriem par lielo atbalstu, skaistajām formām, izsakot cerību arī par turpmāku sadarbību, un pasniedza H. Olsson FK „Kvarcs” jauno formu ar Madonas pilsētas simboliku, par kuru komanda lielu paldies saka Madonas rajona padomes sporta darba organizatoram Mārim Gailumam un savam sponsoram Harijam Lucānam un Gatim Ķirsonam („Studija Grafs”). No pašreizējā komandas kapteiņa ziedus saņēma Ulla Aronsson. Komandas paldies arī līdzjūtīgajai, atraktīvajai māsiņai Valijai.
Noskatījušies spēli, viesi bija neizpratnē un izteica izbrīnu par to, ka mūsu skaistajā, sakoptajā pilsētā ir tik nožēlojams stadions ar salauztām tribīnēm. Toties omu uzlaboja „Kvarca” futbolistu sniegums laukumā. Lietainajā laikā smagā spēlē tika izcīnīta uzvara ar 4 : 3 pār spēcīgo Balvu komandu.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto