25. un 26. oktobrī Madonā (arī Rīgā, Saldū un Ogrē) norisināsies basketbola turnīrs "Dumle kauss". Tās būs Dumle kausa un balvu izcīņas 1. posma sacensības.
To rīko Swedbank Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar firmu Dumle. Kā "Staram" raksta Latvijas Basketbola savienības komunikāciju vadītājs, mūsu novadnieks, ļaudonietis Artūrs Portnovs, "Dumle kauss" iepriekšējā sezonā saucās "Kāruma kauss". Arī šīs sacensības domātas basketbola iesācējiem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ