Swedbank jaunatnes basketbola līgā 2. divīzijā Austrumos jauniešiem ir noslēdzies regulārais čempionāts. Madonas BJSS 2. divīzijā Austrumos 11 sporta skolu konkurencē kopvērtējumā ierindojās 2. vietā, saglabājot vietu uz pārspēlēm.
7. martā viesojāmies Rēzeknē, kur sacentāmies ar vietējā kluba "Ezerzeme" komandām.
C-2 (1995. g. dz.) grupas zēni pretiniekus pieveica ar rezultātu 64 : 60, C-1 (1994. g. dz.) grupas zēni zaudēja ar 44 : 52, B-2 (1993. g. dz.) grupas puiši uzvarēja (77 : 32), B-1 (1992. g. dz.) grupai – zaudējums 64 : 85, bet A (1990.- 1991. g. dz.) grupai – uzvara (82 : 73).
14. martā Madonā tikāmies ar līderiem no Jēkabpils. Jaunākās grupas zaudēja – C-2 (47 : 59), C-1 (55 : 59), B-1 (71 : 78), bet A grupa revanšējās par zaudējumu izbraukumā (81 : 73).
Nākamajā dienā, 15. martā, uzņēmām viesus no Alūksnes BJSS. Šoreiz pretiniekiem zaudēja tikai B-1 grupas komanda (67 : 92), bet pārējās Madonas BJSS komandas bija pārākas – C-1 (77 : 48), B-2 (68 : 66), A (94 : 52).
Regulāro čempionātu noslēdzām Daugavpilī, kur izšķīrās sporta skolu kopvērtējums, tieši ar Daugavpils komandu cīņā par 2. vietu 2. divīzijā Austrumos. Mums veicās, jo izcīnījām 3 uzvaras, tomēr cietām arī 2 zaudējumus. C-2 grupas spēlētāji zaudēja mača pēdējās sekundēs (63 : 67), B-1 – arī (73 : 90), bet uzvaru guva C-1 (71 : 57), B-2 (106 : 91), A (91 : 71).
Tādējādi Madonas BJSS 2. divīzijā Austrumos 11 sporta skolu konkurencē kopvērtējumā ierindojās 2. vietā, saglabājot vietu uz pārspēlēm.
C-2 grupas zēni 7 komandu konkurencē izcīnīja 6 uzvaras, piedzīvoja 6 zaudējumus un ierindojās 3. vietā. C-1 zēni 8 komandu konkurencē izcīnīja 4 uzvaras, cieta 10 zaudējumu un ierindojās 7. vietā, rādot savu labāko sniegumu tikai sezonas otrajā pusē. B-2 jaunieši 6 komandu konkurencē izcīnīja visas 10 uzvaras un ierindojās 1. vietā. B-1 jaunieši 7 komandu konkurencē izcīnīja 6 uzvaras, zaudēja 6 spēlēs un palika 5. vietā. A grupas jaunieši 9 komandu konkurencē cieta 1 zaudējumu, bet izcīnīja 14 uzvaru un ierindojās 2. vietā.
29. martā savas pēdējās spēles šosezon aizvadīja D-1 (1996. g. dz.) puiši 8. mini sabraukuma sacensībās Gulbenē, kur sacentās ar Līvānu un Daugavpils vienaudžiem. Līvānu komanda tika pieveikta ar rezultātu 54 : 39, bet Daugavpils komanda – ar rezultātu 50 : 34.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto