15. un 16. decembrī 2. kārtas spēles aizvadīs Madonas BJSS U-12 un U-13 komandas.
U-12 dosies spēlēt uz Rīgu (BJBS "Ķeizarmežs" zālē), bet U-13 komanda savas spēles aizvadīs Madonas pilsētas 1. vidusskolā. Aicinu līdzjutējus atbalstīt savējos!
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris