28. martā Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, norisinājās Latvijas telpu futbola finālturnīrs 2003. gadā dzimušo zēnu komandām. Madonas BJSS futbolisti sasniedza teicamu rezultātu – 2. vietu U-10 vecuma grupā Latvijā.
Finālsacensībās piedalījās sešas komandas, kas bija kvalificējušās no saviem reģioniem kā uzvarētājas. Madonas BJSS komanda piedalījās kā Ziemeļaustrumu reģiona uzvarētāja. Madonieši turnīrā izcīnīja divas uzvaras, divas reizes ar pretiniekiem cīnījās neizšķirti, vienīgo zaudējumu piedzīvoja spēlē pret liepājniekiem. Kopumā tātad – augstā 2. vieta.
Autore: I. SMILGA