Piekusuši, bet laimīgi – tādi mēs bijām pagājušajā ceturtdienā Priekulē, kur norisinājās ikgadējās republikas speciālo skolu finālsacensības basketbolā.
4. februārī Cēsu novada Spāres speciālajā internātpamatskolā Vidzemes zonas sacensībās izcīnījām pirmo vietu un ceļazīmi startiem Priekulē.
Tālajā Kurzemes pilsētā par medaļām cīnījās astoņas speciālo skolu komandas. Spēles notika divās apakšgrupās. Savā apakšgrupā, cīnoties ar divām Rīgas skolām un kaimiņiem – Gulbenes novada Sveķu speciālo skolu, Dzelzavas speciālās internātpamatskolas komanda guva uzvaru. Finālspēlē par pirmo, otro vietu tikai par trim punktiem piekāpāmies pagājušā gada zelta medaļu ieguvējiem – Dzirciema speciālās skolas basketbolistiem.
Zintim un Ingum būs iespēja vēl nākamajā mācību gadā trenēties un spēlēt. Marika, Edgars, Sergejs, Sandis un Aivars jau maijā pabeigs skolu. Jauniešiem priekšā ir daudzas un nopietnākas cīņas, lai pierādītu sevi šajā „ne vienkāršajā" laikā.
Kā atzīst paši audzēkņi, otrā vieta sniedz labi padarīta darba apziņu. Divus iepriekšējos gadus bijām sestie, bet šogad, saņemot kausu, ticu un ceru, ka maza daļiņa no kopīgā kausa spožuma pavadīs katru no viņiem.
Skolotāja LĪGA KLUSA
Dzelzavas speciālajā internātpamatskolā