Šodien pulksten 17 Madonas sporta centrā (iepriekšējā rakstā bija minēts neprecīzs spēles laiks) norisināsies otrā šīs sezonas Madonas florbolistu spēle Latvijas čempionāta 1. līgā.
Pirmajā spēlē madonieši savus pretiniekus no Cēsīm uzveica, bet vai panākumu izdosies atkārtot pret spēcīgo Siguldas komandu „Latgranula"? Visi sporta cienītāji laipni aicināti atbalstīt mūsu florbolistus.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS