15. maijā ar finālspēlēm Madonas pilsētas sporta centrā un komandas "A-Madona" uzvaru noslēdzās Madonas novada atklātais čempionāts florbolā vīriešiem 2011. gada sezonā.
Pavisam čempionātā piedalījās 7 komandas: "Madonas Lokomotīve", "Kalsnava", FK "Hercogs"/Jēkabpils, "Kusa", "Pažarnieki", "A-Madona", "Jaunkalsnava". Komandas katra ar katru izspēlēja 2 apļus, nosakot 1. līdz 7. vietas ieguvējus.
Četras labākās komandas iekļuva pusfinālā. Lai tiktu finālā, komandām bija jāuzvar 2 spēlēs. Pusfinālos savā starpā sacentās "A-Madona" un "Kalsnava", kā arī "Madonas Lokomotīve" un "Pažarnieki". Abos pusfinālos, lai noteiktu uzvarētāju, bija nepieciešamas 3 spēles. Finālā iekļuva komanda "A-Madona", kas ar rezultātu 2 : 1 uzvarēja "Kalsnavu" (spēļu rezultāti – 4 : 5; 11 : 1; 5 : 4), un "Madonas Lokomotīve", kas ar 2 : 1 uzvarēja "Pažarniekus" (10 : 1; 3 : 6; 5 : 4 – pagarinājumā).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.05.2011.
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators
LĪNAS GAILUMAS foto