23. decembrī Madonas pilsētas sporta centrā notiks Ziemassvētku kausa izcīņa basketbolā.
Tradicionāli turnīru "Ziemassvētku kauss 2012" organizē Madonas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu. Pirmo trīs vietu ieguvējas komandas saņems kausus, tiks nosaukti un apbalvoti arī turnīra simboliskā piecnieka labākie spēlētāji.
Sacensību galvenais tiesnesis Agnis Beķeris aicina jauniešu un vīru komandas laikus pieteikties Ziemassvētku kausa izcīņas sacensībām. Pieteikums līdz 21. decembra pulksten 12 jānosūta uz e-pasta adresi: sporta [email protected], [email protected]. Pārstāvju sanāksme ieplānota 22. decembrī pulksten 9.30 Madonas pilsētas sporta centrā. Ar sacensību nolikumu var iepazīties interneta vietnē www.madona.lv sadaļā "Sports", turpat var atrast arī visu nepieciešamo informāciju par turnīru.
– Visiem basketbola draugiem, audzēkņiem un viņu vecākiem vēlu gaišus un bagātus Ziemassvētkus, labiem nodomiem un darbiem bagātu jauno gadu! – informējot par turnīru, novēl Madonas BJSS basketbola nodaļas treneris Agnis Beķeris.
Autore: IVETA ŠMUGĀ