Šosestdien, 20. augustā, pulksten 15 Madonā, Priežu kalna laukumos, notiks ielu basketbola turnīra „Topbumba 2011" 4. posma spēles.
Līdz ar 4. posma spēlēm – arī šīs vasaras turnīra noslēgums, kopvērtējuma rezultātu apkopošana un apbalvošana. Kā vēsta nolikums, kopvērtējumā tiks ņemts vērā 3 labāko posmu rezultāts.
„Topbumbas" 1. posma sacensības ielu basketbolā noritēja 11. jūnijā, 2. posms – 26. jūnijā, 3. posms – 16. jūlijā, bet 20. augustā ir kārta noslēdzošajam turnīra posmam. Dalībnieki sacentīsies pa vecuma grupām: D (2000. g. dz. un jaunāki), C (1998.-1999. g. dz.), B (1996.-1997. g. dz.), A (1993.-1995. g. dz.), V (1992. g. dz. un vecāki).
Autore: IVETA ŠMUGĀ