Noslēdzies Madonas rajona čempionāts volejbolā vīriešiem 2008./2009. gada sezonā, un čempiona godu ir izcīnījusi Madonas pilsētas 2. vidusskolas komanda.
Čempionātā piedalījās 11 komandu. Tās katra ar katru izspēlēja divus apļus, nosakot 1. līdz 11. vietas ieguvējus. Par regulārā čempionāta uzvarētāju kļuva Mētrienas komanda, kas saņēma arī kausu.
Ceturtdaļfinālā Ērgļu komanda divu spēļu summā uzvarēja Degumnieku komandu, bet "Hetas" komanda divu spēļu summā uzvarēja Kusas komandu.
Pusfinālā pirmajā spēlē ar rezultātu 3 : 1 Mētrienas komanda uzvarēja Ērgļu komandu, iekļūstot finālā. Otrajā pusfināla spēlē Madonas pilsētas 2. vidusskolas komanda ar rezultātu 3 : 1 uzvarēja "Hetas" komandu un arī iekļuva finālā.
Spēlē par 3. vietu piecu setu spraigā cīņā Ērgļu komanda ar 3 : 2 (23 : 25; 25 : 21; 19 : 25;
25 :19; 15 : 13) uzvarēja "Hetu" un izcīnīja Madonas rajona čempionāta bronzas medaļas.
Arī spēlē par čempionāta zelta medaļām pirmajā setā ar rezultātu 26 : 24 uzvarēja Madonas pilsētas 2. vidusskolas volejbola spēlētāji. Otrajā setā ar
26 : 24 uzvarēja Mētrienas komanda, trešajā (25 : 23) – Mētriena, ceturtajā (25 : 10) – Madonas pilsētas 2. vidusskola, arī piektajā setā (15 : 11) –
2. vidusskolas volejbolisti. Tātad spēlē ar rezultātu 3 : 2 par 2008./2009. gada sezonas uzvarētājiem volejbolā vīriešiem kļuva Madonas pilsētas 2. vidusskolas volejbolisti. Komandā spēlēja G. Platpīrs, J. Indāns, V. Trusovs, D. Minovs, J. Ūbelis, J. Eglītis, O. Udaļcovs, A. Patašnieks, S. Temčenko, V. Rakstiņš.
Par čempionāta norisi paldies sacensību galvenajam tiesnesim Jānim Sudāram.
Autors: MĀRIS GAILUMS