Pagājušās nedēļas vidū norisinājās kārtējais posms Madonas novada atklātā pludmales volejbola turnīrā. Trešdien, 4. jūlijā, notika cīņas jauniešu un vīriešu grupā. Kā stiprākā šajā posmā sevi atkal pierādīja Madonas pilsētas 2. vidusskolas komanda, 2. vietā – „J2" (Ērgļi), bet 3. vietā šoreiz komanda no Ļaudonas.
Ceturtdienas pievakarē cīņas sākās sieviešu un vīriešu (veterānu) +40 grupās. Sieviešu konkurencē smagā cīņā 1. vietu izcīnīja komanda „Eu, zaķīt!" (Madona), 2. vietā – „Heta" (Madona), 3. vietu atstājot ciemiņiem no Gulbenes – komandai „Šoko". Vīriešu (veterānu) +40 grupās 1. vietas ieguvēji – komanda „Ezis" (Madona), 2. vietu izcīnīja komanda „Uldis" (Jēkabpils), bet 3. vieta komandai „Cartel-AVD" (Madona).
Visiem interesentiem – tiekamies nākamajā posmā 18. un 19. jūlijā!
Autors: VASILIJS TRUSOVS
AUTORA foto