20. augustā Madonā, Priežu kalna laukumos, ar 4. posma sacensībām noslēdzās ielu basketbola turnīrs „Topbumba 2011”. Turnīrs noritēja jau 18. reizi.
Šajā posmā spēlēja tikai 24 komandas, pārējās komandas droši vien izbiedēja lietus un vairāk vai mazāk zināmās vietas kopvērtējumā.
4. posmā D grupā (2000. g. dz. un jaunāki zēni) uzvara tika Barkavas komandai, C grupā (1998.-1999. g. dz.) – komandai „Miliči", B grupā (1996.-1997. g. dz.) – komandai „Priedīte", A grupā (1993.-1995. g. dz.) spēcīgākie bija „Superīgie", V grupā (1992. g. dz. un vecāki vīri) uzvarēja komanda ar nosaukumu „Maz-tur-bija".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.08.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto