Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Noslēdzies čempionāts

Redakcija

Autors • 09.04.2013.

Burtu lielums

Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts noslēdzās ar „E" grupas spēlēm Madonā. Par čempioniem kļuva Madonas BJSS I komandas futbolisti, otrajā vietā — Gulbenes BJSS I komanda, bet bronzas medaļas tika Madonas BJSS II komandas zēniem.

Labākie futbolisti: Mareks Stabulnieks, Dāvids Ozoliņš (abi Madonas BJSS I), Arnolds Šķenders (Gulbenes BJSS I), Māris Ciršs (Madonas BJSS II), Rainers Zeps (MBJSS/Varakļāni), Artūrs Zušs (Balvu SC), Linards Aizelksnis (Madonas BJSS III), Ronalds Ščuckis (Lubāna), Ēriks Maurs-Boks (Gulbenes BJSS II). Madonas BJSS I komandā spēlēja: Atis Pērkons, Mareks Stabulnieks, Rihards Āboliņš, Dāvis Ozoliņš, Ingars Kalniņš, Rainers Upenieks. Madonas BJSS II komandā spēlēja: Māris Ciršs, Ralfs Keišs, Toms Madžuls, Tomass Rudzītis, Ralfs Trods, Daniels Lielbārdis, Bruno Lielbārdis, Renārs Laškovs, Rinalds Aizups. Abas komandas trenē Jānis Rukmanis.

Autors: ARNIS MARTUSEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px