Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts noslēdzās ar „E" grupas spēlēm Madonā. Par čempioniem kļuva Madonas BJSS I komandas futbolisti, otrajā vietā — Gulbenes BJSS I komanda, bet bronzas medaļas tika Madonas BJSS II komandas zēniem.
Labākie futbolisti: Mareks Stabulnieks, Dāvids Ozoliņš (abi Madonas BJSS I), Arnolds Šķenders (Gulbenes BJSS I), Māris Ciršs (Madonas BJSS II), Rainers Zeps (MBJSS/Varakļāni), Artūrs Zušs (Balvu SC), Linards Aizelksnis (Madonas BJSS III), Ronalds Ščuckis (Lubāna), Ēriks Maurs-Boks (Gulbenes BJSS II). Madonas BJSS I komandā spēlēja: Atis Pērkons, Mareks Stabulnieks, Rihards Āboliņš, Dāvis Ozoliņš, Ingars Kalniņš, Rainers Upenieks. Madonas BJSS II komandā spēlēja: Māris Ciršs, Ralfs Keišs, Toms Madžuls, Tomass Rudzītis, Ralfs Trods, Daniels Lielbārdis, Bruno Lielbārdis, Renārs Laškovs, Rinalds Aizups. Abas komandas trenē Jānis Rukmanis.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS