Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Noslēdzies čempionāts volejbolā meitenēm

Redakcija

Autors • 02.06.2010.

Noslēdzies čempionāts volejbolā meitenēm
Burtu lielums

Pirmo reizi Madonā notika Latvijas jaunatnes čempionāta fināls volejbolā meitenēm C1 grupā.

Piedalījās trīs komandas no Rīgas: RVS-1, RVS-2, RVS-4/Mārupe, Daugavpils, kā arī mājinieces – Madonas BJSS. Tika cerēts, ka madonietes izcīnīs kādas medaļas (divās sezonās – bronza, pērn – 6. vieta), taču šoreiz nācās samierināties ar 5. vietu.
Pirmajā dienā spēle ar RVS-2 komandu beidzās ar rezultātu 1 : 3 (1. setā bijām vadībā 18 : 11), ar Daugavpils komandu (sudraba laureātes) nospēlēts 1 : 3, otrajā dienā spēlē ar čempionēm – RVS-1 – zaudējums 0 : 3, bet ar RVS-4/Mārupe – 1 : 3. Varbūt varējām arī izcīnīt medaļu, taču spēlētāju traumas un slimības šoreiz neļāva īstenot šo sapni, jo sacensību gaitā vajadzēja mainīt spēles modeli.

Par vienu no labākajām čempionāta spēlētājām tika atzīta arī madoniete Sabīne Cimdiņa. Finālspēlēs komandā vēl spēlēja: Madara Ceruka, Ilze Rubule, Jekaterina Nastenko, Valērija Kiseļeva, Elīna Ziemele, Undīne Skuja. Protams, žēl, ka traumas dēļ nevarēja palīdzēt saspēles vadītāja Andra Kalniņa.

Pārējām divām Madonas BJSS komandām tik labi neveicās. C2 grupas meitenes (1996. g.) ierindojās 12. vietā, bet A grupas (1991./1992. g.) komandai čempionātā – 15. vieta.

Interesentes, kam patīk volejbols, gaidām treniņos gan pludmalē, gan sporta zālē.

Autors: JĀNIS SUDĀRS,
Madonas BJSS volejbola treneris

Foto no sporta centra arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px