Pirmo reizi Madonā notika Latvijas jaunatnes čempionāta fināls volejbolā meitenēm C1 grupā.
Piedalījās trīs komandas no Rīgas: RVS-1, RVS-2, RVS-4/Mārupe, Daugavpils, kā arī mājinieces – Madonas BJSS. Tika cerēts, ka madonietes izcīnīs kādas medaļas (divās sezonās – bronza, pērn – 6. vieta), taču šoreiz nācās samierināties ar 5. vietu.
Pirmajā dienā spēle ar RVS-2 komandu beidzās ar rezultātu 1 : 3 (1. setā bijām vadībā 18 : 11), ar Daugavpils komandu (sudraba laureātes) nospēlēts 1 : 3, otrajā dienā spēlē ar čempionēm – RVS-1 – zaudējums 0 : 3, bet ar RVS-4/Mārupe – 1 : 3. Varbūt varējām arī izcīnīt medaļu, taču spēlētāju traumas un slimības šoreiz neļāva īstenot šo sapni, jo sacensību gaitā vajadzēja mainīt spēles modeli.
Par vienu no labākajām čempionāta spēlētājām tika atzīta arī madoniete Sabīne Cimdiņa. Finālspēlēs komandā vēl spēlēja: Madara Ceruka, Ilze Rubule, Jekaterina Nastenko, Valērija Kiseļeva, Elīna Ziemele, Undīne Skuja. Protams, žēl, ka traumas dēļ nevarēja palīdzēt saspēles vadītāja Andra Kalniņa.
Pārējām divām Madonas BJSS komandām tik labi neveicās. C2 grupas meitenes (1996. g.) ierindojās 12. vietā, bet A grupas (1991./1992. g.) komandai čempionātā – 15. vieta.
Interesentes, kam patīk volejbols, gaidām treniņos gan pludmalē, gan sporta zālē.
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
Madonas BJSS volejbola treneris
Foto no sporta centra arhīva