2. oktobrī Cēsu olimpiskā centra kompleksā Priekuļos noslēdzās Latvijas čempionāts rollerslēpošanā un "Rollertour 2010", šoreiz – garajā distancē.
Sacensībās sekmīgi piedalījās arī Madonas BJSS distanču slēpošanas nodaļas audzēkņi. Sacensību rezultātus var aplūkot interneta mājas lapā www.madonassports.lv un www.rollertour.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ