3. novembrī Ērgļos tika dots starts šā gada noslēdzošajam autofotoorientēšanās sacensību posmam „Ērgļu virpulis 2012".
Uz starta stājās 50 komandas, lai 7 stundas Ērgļu-Siguldas reģionā meklētu izvietotos kontrolpunktus. Šoreiz kontrolpunktu meklēšana dalībniekiem nesagādāja lielas grūtības, jo gandrīz visi punkti atradās ceļa malās. Īstu jautrību sacensībām piešķīra divu īpašo uzdevumu veikšana – fotografēšanās ar dzīvu kaķi rokās un seksīgās piparkūkas meklēšana piparkūku ražotnē „Ķeipenieši" Ķeipenē.
Tā ir sanācis, ka autofotoorientēšanās sacensību ietvaros šā gada pirmajā un arī pēdējā posmā „labo darbu" kontrolpunkti atradās Madonas novadā. Janvāra posmā „Madona-Jēkabpils" dalībnieki palīdzēja Ļaudonas vidusskolai, bet „Ērgļu virpulī 2012" palīdzība tika sniegta Ērgļu novada trūcīgajām ģimenēm – tika saziedoti bērnu un pieaugušo apģērbi, apavi, rotaļlietas un citas sadzīvē noderīgas lietas.
Kā jau gada beidzamajā posmā pieņemts, pēc finiša dalībnieki varēja sagaidīt rezultātus kopā, apvienojot to ar atpūtu, vakariņām un nelielu komandu uzstāšanos. Rezultāti tika aprēķināti, un jau pulksten 22 bija skaidrs, kurš uzvarējis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.11.2012.
Autore: INESE BIELE,
brauciena koordinatore
Foto no pasākuma