Divas dienas Jūrmalā, Slokas stadionā, risinājās LSVS 49. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā. No Madonas novada startēja 17 vieglatlēti.
Zelta medaļas lodes grūšanā un diska mešanā S-40+ grupā izcīnīja Santa Jokuma (Madona + Varakļāni). Zelta medaļas vēl izcīnīja Genovefa Bērtiņa tāllēkšanā S-80+ grupā, Zinaida Rācenāja 400 m skrējienā S-65+ grupā un Uldis Sudārs tāllēkšanā V-55+ grupā. Divas sudraba medaļas saņēma Māra Rināsa 3 km un 5 km soļošanā S-45+ grupā un Ruta Kozlovska soļošanā S-55+ grupā. Vēl divas sudraba godalgas Zinaīdai Rācenājai 800 m un 3000 m skrējienos S-65+ grupā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.07.2012.
Autors: G. MATS,
komandas kopāvācējs
Foto no personiskā arhīva