Aizvadītas kārtējās spēles 2. līgas Austrumlatvijas zonas čempionātā.
FK „Kvarcs/Madona" izbraukumā ar 4:1 pārspēja Balvu SC. Divus vārtus Madonas komandas labā guva R. Sitiks, vienus vārtus – E. Aņisimovs un T. Bokmelders. Nākamā spēle madoniešiem savā laukumā 14. jūlijā pulksten 16 ar Alūksnes komandu. Citu spēļu rezultāti: „Kalupe" – „Viesīte" 1:1; „Jēkabpils" – „Preiļi" 2:0; FB „Gulbene-2" – KS/FK „Alūksne" 3:0. Desmit komandu konkurencē ar 15 punktiem ( arī 2. vietai tikpat) FK „Kvarcs/Madona" kopvērtējumā pagaidām ir 3. vietā.
Autors: A. Martusevičs