Madonas BJSS jaunie basketbolisti ir padarījuši labu darbiņu un ar prieku var gatavoties nākamajām SLJBL spēlēm.
20. oktobrī Alūksnē U-14 komanda viegli uzvarēja vietējo komandu ar rezultātu 116 : 26 (izcēlās K. Ķeveris, N. Dzelzkalējs, R. Brants, L. Lazdiņš), U-19 ļoti spraigā un nervus kutinošā spēles galotnē tomēr spēja uzvarēt Alūksnes vienaudžus ar 66 : 65 (M. Gailums – 30 p., J. Burkevičs – 20 p.). U-16 Madonas BJSS 2. komanda, audzinot gadu jaunākus spēlētājus, cieta smagu zaudējumu ar 26 : 155, bet pašās beigās trenera A. Gruntes jaunākie puiši – U-12 – atkal izcīnīja skaistu uzvaru (52 : 23, izcēlās D. K. Šulcs, J. R. Kalniņš, J. Šahno, J. Šķēle).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.10.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto