Septembrī Sējā notika Sportlat balvas 14. posms riteņbraukšanā, kas pulcēja ap 250 dalībnieku no visas Latvijas.
Ļoti labus rezultātus uzrādīja "Mežmalas MTB-Savējie" komanda. Dace Saulīte S50 grupā ierindojās 3. vietā, 1. vietu tajā pašā grupā izcīnīja Zinaīda Rācenāja ("Lejasjozumi").
Savukārt Aigars Zīmelis neatstāja nekādas cerības konkurentiem un uzvarēja V30 grupā. Pāvels Tarasovs V35 grupā ļoti spēcīgā konkurencē ierindojās 3. vietā, tikai 20 sekundes Pāvelam zaudēja Juris Sniķis, paliekot 5. vietā. Edgars Āboliņš V16 grupā – 9.vietā. Labs starts bija arī Indulim Bikšem – 6. vieta V15 grupā, Vilnim Ķūrenam – 7. vieta V50 grupā, Gunāram Matam – 9. vieta V60 grupā (visi pārstāv "Lejasjozumu" komandu).
Līdz ar Valmieras maratonu 27. septembrī, kur komanda piedalījās pilnā sastāvā, noslēdzās Sportlat balvas izcīņas seriāls.
Uz tikšanos!
Autors: JURIS BOROVIKOVS