Vecā gada nogalē Rīgā, Uzvaras parkā, notika slēpošanas sprints, kas vienlaikus bija "Sportlat" balvas izcīņas 1. posma sacensības.
Komanda "Mežmalas MTB-Savējie" ļoti veiksmīgi startēja šajās sacensībās ar jaunu, spēcīgu sastāvu un starp 23 komandām pēc pirmā posma ierindojās 4. vietā.
Visa gada garumā "Sportlat" sacensībām būs 15 posmu (4 posmi – slēpošana, 5 posmi – velobraukšana, 4 skriešanas posmi, 1 orientēšanās un 1 triatlona posms).
Prieks par to, ka 2. un 3. sacensību posms slēpošanā notiks pie mums – 8. februārī Ērgļos un 21. februārī Madonā.
Pirmā posma slēpošanas distancēs S15 grupā Laura Kupča izcīnīja 3. vietu, S16 grupā Krista Kupča finālā nedaudz zaudēja Gulbenes sportistei un ieguva 2. vietu. V15 grupā Artūrs Ivanovs finālā pārliecinoši bija 1. vietā, tajā pašā grupā 2. vietu ieguva Indulis Bikše, kas pārstāv komandu "Lejas Jozumi". S50 grupā nedaudz līdz pjedestālam pietrūka Dacei Saulītei – 4. vieta, bet 1. vieta finālā šajā grupā Zinaīdai Rācenājai no komandas "Lejas Jozumi". V16 grupā 2. vietā – Andis Konovalovs no "Lejas Jozumiem" un 6. vietā – Edgars Āboliņš. V30 grupā ļoti spēcīgā konkurencē 10. vietā ierindojās Aigars Zīmelis, bet 1. vieta šajā grupā – Raivim Zīmelim, kas pārstāv "Trek-team" komandu. V35 grupa bija pulcējusi visvairāk dalībnieku, un te 7. vietā bija Jānis Vasks no "Lejas Jozumiem", 13. vietā – raksta autors. V40 grupā 7. vietā pēc spēcīgas cīņas palika gulbenietis Antis Zunda, kas šogad startē komandā "Mežmalas MTB-Savējie". V50 grupā Vilnis Ķūrens no "Lejas Jozumiem" finālā ierindojās 3. vietā. V60 grupā 5. vietā – Māris Kalve, 7. vietā – Gunārs Mats (abi no "Lejas Jozumiem").
Paldies visiem, kas mūs atbalstīja un pārdzīvoja kopā ar mums. Uz tikšanos 8. februārī Ērgļos!
Rezultātus un sacensību nolikumu var izlasīt www.sportlat.lv.
Autors: JURIS BOROVIKOVS
komandas kapteinis
AUTORA foto