2007. gada pavasarī, pateicoties PS „A. A. & Būvkompānijas" vadītāja Arvīda Apfelbauma iniciatīvai, tika izveidota 10 cilvēku riteņbraukšanas komanda, lai piedalītos SEB MTB maratona posmos.
Visa gada garumā komanda uzrādīja labus rezultātus, un tika nolemts, ka nākamgad veidosim komandu, kas būtu konkurētspējīga ar labākajiem Latvijas riteņbraukšanas klubiem. Un tā pēc jaunā gada, pateicoties sponsoriem – SIA „Madonas būve", SIA „Santexo", SIA „Jēkabpils būve", SIA „Ceturtais stils", SIA „MB Akva", SIA „AB Konsole" un ģenerālsponsoram PS „A. A. & Būvkompānijas" -, Latvijā parādījās jauna, spēcīga komanda „Mežmalas MTB", kas oficiāli skaitās sporta kluba „Savējie M" komanda.
Šobrīd komandā ir 29 sportisti no Madonas, Jēkabpils, Aizkraukles rajona. Vecuma diapazons ir ļoti dažāds: visjaunākajam komandas dalībniekam – Indulim Bikšem – ir 13 gadu, bet vecākajam – Mārim Kalvem – 60 gadu.
Komanda startē trijos sastāvos: 1. sastāvs – sporta klase, kur pēc diviem posmiem komandas līderu pozīcijās ir Juris Sniķis un Mārtiņš Sārs, un 2. sastāvs – tautas klase, kur komandas līderi ir Aigars Zīmelis un Zintis Bikše. Protams, visi cīnās līdz pašam finišam, dažam sanāk labāk, citam – varbūt ne tik labi, bet var redzēt, ka visiem ir „āķis lūpā".
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 03.06.2008.
Autors: JURIS BOROVIKOVS
komandas „Mežmalas MTB" kapteinis