30. janvārī Madonas pilsētas sporta centrā ar Mētrienas komandas uzvaru noslēdzās Madonas novada atklātais čempionāts volejbolā vīriešiem 2010./2011. gada sezonā.
Pavisam čempionātā piedalījās 10 komandas, kas katra ar katru izspēlēja 2 apļus noskaidrojot 1. līdz 10. vietas pretendentus. Ceturtdaļfinālā Lubānas novada komanda uzvarēja Mārcienas komandu, bet Madonas pilsētas 2. vidusskolas komanda uzvarēja apvienoto Barkavas/Lubānas komandu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.02.2011.
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators