27. un 28. februārī Madonā, sporta bāzē "Smeceres sils", sporta skolu audzēkņi, piedaloties Latvijas čempionāta 1. kārtā biatlonā jauniešiem un junioriem, noskaidroja labākos.
Piedalījās sportisti no Madonas, Cēsīm, Alūksnes, Daugavpils, Talsiem un Lietuvas, par čempionāta norisi gādāja tiesnešu komanda Jura Kreiļa vadībā. Kā veicās mūsējiem? Sacensību pirmajā dienā sprinta distancē, veicot 7,5 km, Madonas BJSS A grupas biatlonisti Matīss Spaile un Mārtiņš Indriksons ierindojās attiecīgi 2. un 4. vietā. Svētdien iedzīšanas distancē (10 km) mūsējie uzlaboja savu sniegumu – Matīss Spaile izcīnīja 1. vietu, bet Mārtiņš Indriksons – 3. vietu.
B grupā jaunietēm sprinta distancē Krista Kupča ieņēma 1. vietu, Laura Kupča – 4. vietu, bet iedzīšanas sacensībās sportistes nepiedalījās. Daija Līva Aivare gan sprinta, gan iedzīšanas braucienā palika 4. vietā. Sprintā B grupā 8 km distancē Pēteris Putniņš izcīnīja 10. vietu, bet Artūrs Andersons 7,5 km distancē junioru sacensībā – 8. vietu.
Ar čempionāta protokolu var iepazīties interneta mājas lapā www.madonassports.lv sadaļā "Rezultāti".
Autore: IVETA ŠMUGĀ
Foto no sporta centra arhīva