Latvijas II Olimpiādē, kas no 13. līdz 15. jūnijam norisinājās Ventspilī, pēc apkopotās informācijas, bija ieradušies 3800 dalībnieku no visas valsts.
Tajā piedalījās pašvaldību komandas no visas Latvijas, kas sacentās 26 disciplīnās 22 sporta veidos.
"Stars" jau rakstīja, ka Madonas rajonu Latvijas II Olimpiādē pārstāvēja 28 dalībnieki.
Mūsu rajona sportisti piedalījās šaušanā, vieglatlētikā un burāšanā.
Olimpiādes atklāšanas parādē Ventspilī madoniešus varēja atpazīt pēc rajona karoga, ko nesa vieglatlēti Jānis Krauklītis, Edgars Eriņš, un treniņtērpiem ar tumši sarkanas krāsas akcentu.
Sportiskajās disciplīnās vislabāk veicās vieglatlētiem, kas arī olimpiādē piedalījās viskuplākajā skaitā – no mūsu rajona 12 labākie sportisti un treneri Anita un Aleksandrs Krauklīši.
Kā pastāstīja treneris un vieglatlētu komandas pārstāvis Aleksandrs Krauklītis, lielajā konkurencē (vieglatlētikā pavisam tika pieteikti 485 sportisti) Madonai ir izcīnītas arī divas medaļas. Edgars Eriņš, uz ko tika liktas lielas cerības arī citās vieglatlētikas disciplīnās, jo sportists ir daudzcīņnieks, izcīnīja sudraba medaļu 110 m barjerskrējienā. Jānis Razgalis ierindojās 3. vietā un saņēma bronzas medaļu 1500 m skrējienā, viņam arī augstā 6. vieta 800 m skrējienā.
Augstlēcēja Ilva Bikanova šoreiz – 4. vietā, kārtslēkšanā Andrim Eikenam arī 4. vieta. 7. vietu 100 m barjerskrējienā izcīnīja Saija Bikanova, bet Līva Auziņa – 8. vietu 400 m skrējienā.
Ar citu sacensību rezultātiem iepazīstināja Madonas rajona padomes galvenais speciālists, sporta darba organizators Māris Gailums.
Stenda šaušanas sacensībās, kas notika Liepājas rajona Grobiņā, startēja Jānis Vilciņš, Jānis Volkovs, Oskars Ivāns, Armands Cirsis, Uldis Cirsis, Aivars Stradiņš, Valērijs Čeprovs. No mūsu šāvējiem labākais rezultāts Oskaram Ivānam – 10. vieta.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 19.06.2008.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
ANITAS KRAUKLĪTES foto