Ziemeļaustrumu futbola līgas telpu futbola čempionāta noslēguma spēles notika Gulbenes rajona Stāķu sporta namā, un Madonas FK „Kvarcs" komanda izcīnīja 2. vietu.
Madonas FK „Kvarcs" komanda pirmajā spēlē ar rezultātu 0 : 1 piekāpās „Balvu SC/Viļaka".
Otrajā spēlē ar 7 : 2 tika pārspēta Mārupes komanda. Tajā četrus vārtus guva Arnis Ikaunieks, pa vieniem – Ints Radziņš, Sandis Pētersīlis un Dimitrijs Kohanovs. Vēl sudraba medaļas saņēma Jānis Radziņš, Edgars Līcītis, Kārlis Sudārs, Arvis Aizsilnieks, Vasilijs Trusovs, Vladimirs Kišņakovs, Nauris Driksna, Jānis Zuitiņš un Andrejs Sitiks.
Labāko spēlētāju balvas saņēma A. Ikaunieks (rezultatīvākais), I. Radziņš un K. Sudārs.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS