Madonas BJSS jaunākās grupas (2003. g. dz.) futbolisti uzsākuši savu pirmo sezonu Vidzemes Jaunatnes futbola čempionātā.
Čempionāta laikā paredzēti 6 sabraukumi un 18 spēles. Šīs sezonas uzdevums ir gūt pirmo sacensību pieredzi, pielietot jauniegūtās futbola iemaņas, spēlējot laukumā, un visbeidzot – gūt pozitīvas emocijas, kas motivēs bērnus treniņu darbam.
15. maijā Smiltenē notika pirmās spēles, kur ar rezultātu 8 : 0 pārliecinoši tika uzvarēta Smiltenes BJSS-2 komanda. 6 vārtus Madonas BJSS labā guva uzbrukuma līderis M. Stabulnieks, 2 vārtus – R. Juhnovičs. Otrs pretinieks – FK "Priekuļi" – nebija ieradies, un Madonas BJSS bez cīņas tika piešķirta tehniskā uzvara ar 5 : 0. Trešā cīņa ar "Aizkraukli" izvērtās spraiga un divu līdzvērtīgu komandu cienīga. Tā noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu (3 : 3), un abas komandas ieguva pa vienam punktam kopvērtējuma tabulā. Arī šajā spēlē ar vārtu guvumu izcēlās jau minētie M. Stabulnieks (2) un R. Juhnovičs (1).
Pirmajā izbraukumā tika izcīnīti 7 punkti kopvērtējumā, kas uzskatāms par labu čempionāta sākumu. Nākamais sabraukums – 9. jūnijā.
Autors: JĀNIS RUKMANIS
AUTORA foto