Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Madoniešiem – labs čempionāta sākums

Redakcija

Autors • 23.05.2011.

Madoniešiem – labs čempionāta sākums
Burtu lielums

Madonas BJSS jaunākās grupas (2003. g. dz.) futbolisti uzsākuši savu pirmo sezonu Vidzemes Jaunatnes futbola čempionātā.

Čempionāta laikā paredzēti 6 sabraukumi un 18 spēles. Šīs sezonas uzdevums ir gūt pirmo sacensību pieredzi, pielietot jauniegūtās futbola iemaņas, spēlējot laukumā, un visbeidzot – gūt pozitīvas emocijas, kas motivēs bērnus treniņu darbam.
15. maijā Smiltenē notika pirmās spēles, kur ar rezultātu 8 : 0 pārliecinoši tika uzvarēta Smiltenes BJSS-2 komanda. 6 vārtus Madonas BJSS labā guva uzbrukuma līderis M. Stabulnieks, 2 vārtus – R. Juhnovičs. Otrs pretinieks – FK "Priekuļi" – nebija ieradies, un Madonas BJSS bez cīņas tika piešķirta tehniskā uzvara ar 5 : 0. Trešā cīņa ar "Aizkraukli" izvērtās spraiga un divu līdzvērtīgu komandu cienīga. Tā noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu (3 : 3), un abas komandas ieguva pa vienam punktam kopvērtējuma tabulā. Arī šajā spēlē ar vārtu guvumu izcēlās jau minētie M. Stabulnieks (2) un R. Juhnovičs (1).
Pirmajā izbraukumā tika izcīnīti 7 punkti kopvērtējumā, kas uzskatāms par labu čempionāta sākumu. Nākamais sabraukums – 9. jūnijā.

Autors: JĀNIS RUKMANIS

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px