Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Madonieši — vicečempioni

Redakcija

Autors • 29.03.2010.

Burtu lielums

Aizvadītajā sestdienā Jelgavā risinājās LSVS 47. sporta spēļu sacensības volejbolā, basketbolā un peldēšanā. Startēja arī Madonas novada pārstāvji – dāmas S-50+ un kungi V-55+ grupā.

Dāmu S-50+ volejbola sacensībās piedalījās septiņas komandas, sadalītas divās apakšgrupās. Mūsu komandas grupā startēja LLU, Tukuma un Talsu komandas. Līdzīgā cīņā mūsu komandai zaudējums ar 2 : 0 Jelgavas LLU komandai, ar 2 : 1 uzvara pār Tukuma komandu, bet sāpīgs zaudējums 0 : 2 Talsu komandai – un tikai 4. vieta apakšgrupā.

Vīru V-55+ grupā spēlēja sešas komandas. Vispirms risinājās mūsu 1. apakšgrupas sacensības. Pirmā spēle ar daudz pieredzējušo Ozolnieku komandu iesākās līdzīgi –
1 : 1; 2 : 2; 2 : 3; 3 : 3 un tad 3 : 5 mūsu labā. Ar aktīvu darbību blokā un visu spēlētāju iesaisti vadību spēlē noturējām, un mums pārliecinoša uzvara ar 21 : 13. Arī otrajā setā ritēja aktīva spēle, rezultāts 21 : 14 – tātad 2 : 0 – uzvara.

Otro spēli ar Talsu komandu iesākām piesardzīgāk, pat 4 : 5 zaudējām, tad aktīvā spēlē ar 9 : 7 jau bijām vadībā, un sets uzvarēts ar 21 : 12. Otrā seta vidū traumu – ikru muskuļa plīsumu – dabūja Edgars.Negadījums spēlētājus tikai stabilizēja, un uzvarējām ar 21 : 15 jeb 2 : 0 (pa setiem).

Pēc divu stundu atpūtas (spēlēja 2. apakšgrupas komandas) finālā tikās Madonas un Valmieras (papildināta ar Balvu novada spēlētājiem) komandas. Tikai abu setu galotnē labākie – Valmieras spēlētāji. Arī "sudrabs" ir vareni.

Autors: GUNĀRS MATS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px