Līdzjutēji vērojuši kārtējās spēles Latvijas 2. līgas čempionātā.
FK „Kvarcs/Madona" savā laukumā uzvarēja KS/FK „Alūksne" ar rezultātu 2 : 1. Vienus vārtus guva R. Sitiks (no 11 m atzīmes), bet vienu reizi alūksnieši bumbu raidīja savos vārtos. Nākamā spēle madoniešiem gaidāma savā laukumā 21. jūlijā pulksten 16, tiekoties ar gulbeniešiem. Pārējo spēļu rezultāti ir šādi: Preiļu BJSS – FK „Kalupe" – 0 : 3; Jēkabpils SC – FK „Pļaviņas DM" – 4 : 2; FB „Gulbene-2" – SK „Latgols/Ludza" – 5 : 2; FK „Viesīte" – Balvu SC – 2 : 2.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS