Ar spēli pret Cēsu komandu Madonas florbolisti šosestdien uzsāks jauno florbola sezonu. Tāpat kā pagājušajā sezonā arī šosezon Madonas florbola komanda spēlēs Latvijas čempionāta 1. līgā, kur 10 komandu konkurencē centīsies sasniegt augstākos sportiskos mērķus.
Jāatgādina, ka pagājušajā sezonā madonieši izcīnīja augsto 3. vietu un varēja pacīnīties par iekļūšanu virslīgā, kas finansiālu apsvērumu dēļ tomēr nenotika.
Jaunā sezona nes arī vairākas pārmaiņas. Pirmkārt, ir mainījusies pati čempionāta norise. Agrākā principa, ka visas komandas sezonas laikā spēlē ar visām, vietā ir nācis reģionālais princips, respektīvi, čempionāta pirmā posma spēles komandas aizvadīs tikai ar sava reģiona komandām, līdz ar to madoniešiem pirmajā posmā nevajadzēs mērot ceļu uz Kurzemi. Tiesa, tāda varbūtība pastāv 2. posmā, kad komandas aizvadīs izslēgšanas spēles. Lai madonieši līdz tām nokļūtu, viņi savā apakšgrupā nedrīkst ieņemt pēdējo vietu. Savā apakšgrupā madoniešiem 1. posmā nāksies cīnīties ar nosacītajiem 1. līgas jaunpienācējiem – „Cēsīm", kā arī pagājušajā sezonā jau labi iepazītajām komandām – „Rīgas Lauvas", „Latgranula" un „Rubene 1".
Otrkārt, izmaiņas ir skārušas arī Madonas komandas sastāvu. Daži pagājušās sezonas spēlētāji dažādu iemeslu dēļ šogad komandai palīdzēt nespēs, bet citi ir nākuši klāt. Viņu vidū – arī uzbrukuma trijnieks, kas pilnībā ir nokomplektēts no pagājušās sezonas U-16 otrās divīzijas uzvarētājiem – Madonas junioriem.
Treškārt (un tā ir labā ziņa ne tikai spēlētājiem, bet arī skatītājiem), čempionāta mājas spēles notiks Madonas sporta hallē, kas spēj piedāvāt augstāku komforta līmeni gan spēlētājiem, gan spēļu apmeklētājiem. Par iespēju spēlēt un trenēties sporta hallē florbolisti vēlas pateikties Madonas novada domei, kas līdztekus šim atbalstam komandai ir arī palīdzējusi nodrošināt dalību 1. līgā.
Spēle norisināsies šosestdien pulksten 13. Mājās madonieši aizvadīs arī otro pirmā posma spēli. Nākamsvētdien pulksten 13 mūsējiem pretim stāsies spēcīgā „Latgranulas" komanda, ar ko madonieši pagājušajā sezonā aizvadīja smagas cīņas.
Spēles Madonas sporta hallē skatītāji var vērot bez maksas. Visi florbola cienītāji laipni aicināti.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
Foto no personiskā arhīva