Ziemeļaustrumu futbola līgas čempionātā FK "Kvarcs" futbolisti Madonas stadionā ar 2 : 1 uzvarēja FK "Pļaviņas DM".
Jau ar pirmajām spēles minūtēm madonieši noteica toni laukumā. Precīzas piespēles un bīstami uzbrukumi vēlās uz viesu vārtiem. Pietrūka tikai precīza noslēdzošā sitiena. Pirmajā puslaikā pļaviniešus divreiz glāba vārtu stabs. Lai kā puiši centās, pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 0 : 0. Otrā puslaika sākumā uzbrukumu pa kreiso malu ar precīzu sitienu noslēdza Andis Dombrovskis, un rezultāts kļuva 1 : 0. Šie bija Anda septītie vārti sezonā, un viņš ir rezultatīvākais ZA čempionātā. Tomēr jau pēc sešām minūtēm madonieši kļūdījās aizsardzībā, un viesi izlīdzināja rezultātu (1 : 1). Turpinājumā viesi izmisīgi aizsargājās un regulāri nopelnīja brīdinājumus, līdz 70. minūtē viens no viņiem tika noraidīts no laukuma. Savukārt desmit minūtes pirms spēles beigām viesi pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, un Arnis Ikaunieks realizēja 11 m soda sitienu. Atlikušajā laikā viesi centās panākt izlīdzinājumu (Juris Ikaunieks pat nopelnīja brīdinājumu), tomēr FK "Kvarcs" nosargāja uzvaru ar rezultātu 2 : 1. Komandā spēlēja Jānis Radziņš, Juris Ikaunieks, Arnis Ikaunieks, Jānis Ikaunieks, Andis Dombrovskis, Andrejs Sitiks, Vasilijs Trusovs, Ints Radziņš, Kārlis Sudārs, Nauris Driksna, Edgars Līcītis, Kristaps Sudārs, Vladimirs Kišņakovs, Arvis Aizsilnieks, Sandis Pētersīlis, Dzintars Tonnis un Gatis Polna.
Nākamā spēle Madonas futbolistiem notiks savā laukumā 9. septembrī pulksten 14 ar Balvu SC. Madonas komanda jau nodrošinājusi pirmo vietu priekšsacīkstēs un gaidīs savus pretiniekus pusfinālā, kas notiks 15. vai 16. septembrī Madonas stadionā.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS