Ziemeļaustrumu futbola līgas čempionātā FK „Kvarcs"-Madona komanda aizvadīja spēli izbraukumā ar „Balvu SC".
Abas komandas ir spēkos līdzīgas, bet pirmajā puslaikā tomēr madonieši bija pārāki. Labas izdevības neizmantoja Arnis Ikaunieks, Andis Dombrovskis, Vladimirs Kišņakovs un Oskars Smudzis. Balvu komanda atbildēja ar vairākiem pretuzbrukumiem, bet tos likvidēja FK „Kvarcs" aizsardzība.
Pirmais puslaiks noslēdzās 0 : 0. Otrajā spēles daļā abas komandas turpināja ar abpusējiem „izklupieniem", bet tie nedeva rezultātu. Balveniešiem kļuva aizvien grūtāk aizsargāties, un viņi sapelnīja brīdinājumus (3). Traumu guva Arnis Ikaunieks, un pēc viņa nomaiņas arī madoniešu ofensīva noplaka.
Balvu komandā spēlēja 9(!) Rēzeknes futbola pārstāvji, bet tas viņiem labumā nenāca. Spēle tā arī noslēdzās 0 : 0.
Citā spēlē FK „Pļaviņas DM" cīnījās neizšķirti 1 : 1 ar FB „Gulbene/Rubate" komandu.
Nākamā spēle „Kvarca" komandai – savā laukumā (varbūt Madonā, ja ne, tad Jaungulbenē) 27. jūlijā pulksten 19 ar FB „Gulbene/Rubate".
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS