Ielu basketbola sacensības „GHETTO GAMES" notiek Rīgā un dažviet arī citās Latvijas pilsētās. Šoreiz sacensību rīkotāji bija ieradušies Alūksnē, Pilskalna stadionā. Kopā Alūksnē startēja 37 komandas.
Vīriešu grupā, kur gan nestartēja neviena Madonas komanda, 20 komandām bija iespēja tā pa īstam izbaudīt karstā vakara cīņas. Par vienu no skatāmākajām spēlēm kļuva U-16 grupas fināls, kur cīņā par 1. vietu Madonas komandai „King Pong" (T. Kohanovs, M. Liberts, Z. Raimo) izdevās atspēlēties un izraut uzvaru pār Gulbenes jaunajiem basketbolistiem – „Dūžiem". Trešajā vietā – Alūksnes labākie kadetu vecuma spēlētāji no „ACK". Šajā grupā pieredzes gūšanai startēja arī komanda „Madona" (K. Lancmanis, E. Jesajans, T. Holsts).
U-12 vecuma grupā cīņā līdz 3 uzvarām stiprākie Alūksnes posmā bija barkavieši – Madonas BJSS komanda „Madonas urbji" (Dāvis Kolns, Ivo Misiņš, Daniels Jaževičs, Niks Priževoits).
Ielu basketbola cīņas turpinās. Sestdien, 14. jūlijā, Madonā, Priežu kalna laukumos, notika „Top bumba 2012" 3. posma sacensības.
Autors: Agnis Beķeris,
treneris