Gatavojoties ziemas sezonai, Madonas BJSS slēpotāji devās uz Igaunijas pilsētu Tartu, kur piedalījās Tartu sporta kluba rīkotajās rollerslēpošanas un krosa sacensībās.
Uz šīm sacensībām mūsu sporta skolas audzēkņi brauc jau ceturto gadu, un vienmēr Igaunijas spēcīgo klubu konkurencē ir iegūtas un mājās atvestas medaļas, kas izdevās arī šajā gadā.
Sacensības ir īpatnējas ar to, ka vispirms sportisti veic krosa distanci skrienot un tad uzreiz nomaina skriešanas apavus pret rollerslēpošanas inventāru, dodas sadalīt vietas, braucot ar slēpotājiem tik ierastajiem rolleriem.
Mūsu komandā lielākoties bija sportisti, kuri pirmo reizi piedalījās šāda līmeņa sacensībās, un daudziem tas bija kaut kas jauns, tāpēc sportistiem tas bija vairāk kā pieredzes brauciens. Mērķis – paskatīties, cik spēcīgi un attīstīti ir slēpošanas klubi Igaunijā, kā būtu jātrenējas, lai līdzinātos tiem.
Kārtējo reizi spēcīgajā konkurencē V14 grupā sevi apliecināja Raimo Vīgants, kas ne pirmoreiz piedalās šāda līmeņa sacensībās un ir bijis medaļnieks arī Igaunijas slēpošanas sacensībās pagājušajā sezonā. Piebildīšu, ka, sacenšoties ar gadu vecākiem jauniešiem, arī šoreiz Raimo sastādīja nopietnu konkurenci igauņiem un ļoti maz viņam pietrūka līdz uzvarai.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.10.2011.
Autors: DAINIS VUŠKĀNS,
Madonas BJSS slēpošanas nodaļas vadītājs
AUTORA foto