Braucam spēlēt ielu basketbolu arī uz citām pilsētām, un 12. jūlijā Z. Raimo, K. Lancmanis, T. Kohanovs devās uz Rīgu, lai piedalītos „Ghetto basket" kārtējā sacensību posmā.
Šajā ceturtdienā vairums spēļu notika slapjos laukumos. Mūsu puiši jau apakšgrupā saprata, ka joki būs mazi, jo šeit vasarā sabrauc visi labākie attiecīgo vecuma grupu spēlētāji, izņemot tos, kuri ir aizņemti Latvijas izlašu interesēs. Jau pirmajā spēlē nācās tikties ar Džeiku Krūmiņu, kas savu meistarību turpina attīstīt Spānijā. Tas pats sagaidīja arī nākamajās spēlēs, kur pretī stājās U-16, U-15 labākie jaunie basketbolisti no Rīgas sporta skolām.
Apakšgrupas cīņas puiši izturēja labi, savā apakšgrupā uzvarot. Uzvara sekoja arī astotdaļfinālā, bet jau pēc pusfināla spēles, kad cieta pirmo zaudējumu, bija skaidrs, ka uz tādu turnīru ar ievērojamu spēļu skaitu jāierodas vismaz četratā. Žēl, arī cīņā par 3. vietu nācās piekāpties, bet šādā konkurencē arī 4. vieta ir vērtējama augstu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.07.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto