Priekuļos notika kārtējās ZA reģiona veterānu telpu futbola čempionāta spēles.
Madonas komandai tās nebija veiksmīgas, jo nācās piekāpties "Inčukalnam" ar rezultātu 1 : 5, "Balvi-Īves" komandai ar 0 : 5 un "Rēzeknei" ar 1 : 4. Abus vārtus guva Romāns Babaks.
Nākamās spēles notiks 16. janvārī Inčukalnā, kur madonieši sacentīsies ar Alūksnes, Lizuma un Balvu komandām.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS