Pagājušajā otrdienā Cesvainē sākās „Madonas kausi 2011" orientēšanās sportā ar rekordlielu dalībnieku skaitu, piedalījās pat dalībnieks no Marokas. Kopumā sacensībās startēja 150 dalībnieku no Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Jēkabpils, Lubānas, Jaunpiebalgas novada.
Kā pastāstīja sacensību galvenais tiesnesis Gunārs Ikaunieks, pirmajā kārtā tika iesaistīti ļoti daudz bērnu no Vestienas, Cesvaines, Ļaudonas, Ērgļiem, Bērzaunes, Kusas skolām – sakarā ar Latvijas un Šveices sadarbības programmu, kuras mērķis ir apmācīt Madonas, Cesvaines un Ērgļu novada pašvaldībās bērniem, jauniešiem un senioriem orientēšanās pamatus un radīt iespēju brīvajā laikā nodarboties ar sportiskām aktivitātēm brīvā dabā netālu no savas dzīvesvietas. Jācer, ka interese, kas radusies, neapsīks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 26.04.2011.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto