Izcīnot divas uzvaras (2 : 6 un 7 : 5) pret spēcīgo SK „Babīte" florbola komandu, vietu Latvijas florbola čempionāta 1. līgas izslēgšanas spēļu finālā ir izcīnījuši FK „Madona" florbolisti, vienlaikus iegūstot tiesības nākamsezon spēlēt čempionāta Virslīgā.
Pirmo spēli madonieši aizvadīja izbraukumā, kur vietējo aktīvo un trokšņaino fanu priekšā tika izcīnīta pārliecinoša uzvara ar rezultātu 2 : 6.
Pēc nerezultatīvā spēles pirmā perioda otrajā ielaistie vārti Madonas florbolistus atmodināja, un pirms izšķirošās trešdaļas pārtraukumā madonieši varēja doties ar rezultātu 1 : 4. Arī trešajā trešdaļā labāk spēli aizvadīja viesu komanda, gūstot vēl divus vārtus. Otros vārtus izcili spēli aizvadījušā Madonas komandas vārtuvīra Valda Juknas vārtos spēles pēdējā sekundē ieraidīja savas komandas spēlētājs. Ar divu vārtu guvumu šajā spēlē izcēlās Rihards Dainis, bet pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Edgars Gailums, Mārcis Māliņš, Andrejs Cvetkovs un Sergejs Aleksandrovs. Par labāko viesu komandas rindās šajā mačā tika atzīts FK „Madona" vārtsargs Valdis Jukna.
Otrā pusfināla spēle jau notika Madonā, kur sporta centrā pulcējās līdz šim lielākais florbola skatītāju skaits – vairāk nekā 150 cilvēku. Trokšņainākos atbalstītājus līdzi bija paņēmusi arī SK „Babīte" komanda, tas spēlei piešķīra pamatīgāku sacensības gaisotni.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.04.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto