Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Madonas florbolisti 2. līgā sāk ar uzvaru

Redakcija

Autors • 26.11.2009.

Madonas florbolisti 2. līgā sāk ar uzvaru
Burtu lielums

Ar pārliecinošu uzvaru savu dalību Latvijas florbola čempionāta 2. līgā uzsākusi Madonas florbola otrā komanda jeb „Madona-2".

Pirmā sezonas spēle notika mājās – Madonas sporta centrā, kur nācās tikties ar Saulkalnes komandu, kam viena uzvara jau bija. Jau pats spēles sākums iezīmēja būtiskas atšķirības abu komandu spēku samērā. Lielāko laika daļu saulkalnieši bija iespiesti savā laukuma pusē un centās atvairīt bīstamos madoniešu uzbrukumus.
Pirmajam periodam neesot vēl pusē, Madonas florbolisti jau bija guvuši četrus bezatbildes vārtus. Tiesa, viens precīzs raidījums no pašas vārtu priekšas padevās arī pretiniekiem, taču uz ilgu laiku tie palika vienīgie viņu vārti. Otrajā periodā madonieši, gūstot trīs vārtus, vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru. Jāatzīst, ka daudzi vārtu gūšanas momenti palika neizmantoti, jo epizodiski pretinieku vārtos pārliecinošs bija vārtsargs, bet citos brīžos pašiem madoniešiem pietrūka meistarības vai aukstasinības.

Trešajā periodā madoniešu ofensīva uz pretinieku vārtiem turpinājās, un drīz vien tika panākts desmit(!) vārtu pārsvars. Šāds rezultāts ietekmēja arī pretinieku uzvedību, un kāds no spēlētājiem pat pamanījās nopelnīt sarkano kartīti par nedisciplinētu rīcību. Spēles noslēgumā komandas vēl paspēja apmainīties ar vārtu guvumiem, un beigu rezultāts uz tablo vēstīja 12 : 2 „Madonas-2" labā.

Madonas komandā ar augstāko rezultativitāti spēlē izcēlās Renārs Vārsbergs – 3 vārti un 2 rezultatīvas piespēles, viņam seko Arvis Kreicbergs (2 + 1) un Andis Aizpurietis (1 + 2). Divus puntus (1 + 1) spēlē guva Vasilijs Trusovs un Uģis Melbārdis.

Pirmo spēli 2. līgā aizvadīja arī Kalsnavas florbola komanda, diemžēl tai izbraukuma spēle Valkā nesa zaudējumu – 11 : 5.

Tikmēr ar zaudējumiem turpina spēlēt Madonas zēnu U-18 komanda. Pagājušajā nedēļā mājās tika atzīts florbola kluba „Rīga" pārākums, bet šonedēļ izbraukumā piedzīvota sagrāve ar 1 : 10 pret Ulbrokas florbolistiem. „Madona-2" otro spēli, kas būs pret „307.lv/Limbaži", aizvadīs šopiektdien pulksten 20 Madonas sporta centrā, savukārt Kalsnavas komanda svētdien pulksten 13.30 pie sevis mājās uzņems Inčukalna florbola komandu.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px