Mūsu florbolisti pirmo reizi startēja čempionāta 2. līgā, kurā iegūtā 5. vieta ļauj Madonas florbola komandai nākamsezon spēlēt 1. līgā. Plašāku informāciju par dramatisko šīs sezonas noslēgumu, kā arī iecerēm jaunajā sezonā lasiet kādā no nākamajiem „Stara" numuriem.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS