Lai piedalītos republikas komandu čempionātā 64 lauciņu dambretē Rīgā, ceļā devās arī krietns pulks madoniešu.
Žēl, protams, ka kārtējo reizi pulcēšanās vietā neieradās „Madonas" komandas kapteinis Rudolfs Kalniņš, par to laikus neinformējot izbraukuma koordinatoru. Sakarā ar to radās problēmas komandu sastāva pārgrupēšanā, kas sacensību gaitā ietekmēja arī sasniegtos rezultātus. Nemainīgā sastāvā ceļā devās vien saikavieši. Un tikai pēc šīs informācijas Praulienas pagasta pārvaldes vadītājs Valdis Gotlaufs uzzinās, ka pirmoreiz republikas mēroga sacensībās figurēja arī pagasta komanda.
Tāpat kā pagājušajā gadā visaktīvākie un vienīgie izrādījās Madonas novada dambretisti, piesakot trīs komandas (plānotas bija pat sešas). Šogad viņu piemēram sekoja baušķenieki un viļānieši, piesakot divas komandas. Uzreiz jāsaka, ka dalībnieku interese par šīm sacensībām aug, kaut arī komandu vidū nebija ne jēkabpiliešu, ne cēsnieku un gulbeniešu, tomēr izlozē piedalījās komandu rekordskaits – četrpadsmit.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.11.2012.
Autors: MĀRTIŅŠ ŠULMANIS,
komandas pārstāvis