24. aprīlī BMX kluba "Madona" divpadsmit sportistu devās uz sezonas atklāšanas sacensībām Ventspilī, kur guva labus panākumus.
– Vislabāk veicās B6 vecuma grupā, kur Zintis Vilkaitis izcīnīja 1. vietu, bet Ritvars Raize – 2. vietu. G11 grupā Lelde Šuma ierindojās godalgotajā 3. vietā. B9 grupā 7. vieta – Jānim Krasnovam, B10 grupā 7. vieta – Kristapam Kļaviņam, B11 grupā 6. vietā – Edvards Baltris, B14 grupā 7. vietā – Kalvis Kuprans, 8. vietā – Pēteris Kļaviņš. Arī sacensību organizatori pozitīvi novērtēja BMX kluba "Madona" piedalīšanos, – par sezonas atklāšanas sacensībām pastāsta BMX kluba "Madona" menedžeris Jānis Kļaviņš. Kluba vārdā viņš pateicas atbalstītājiem – Sarkaņu pagasta padomei, personīgi Andrim Simtniekam, uzņēmējam Andrim Dombrovskim, trenerim Jānim Kupranam, kas ir ieguldījis lielu darbu, jo arī ziemā kluba aktīvisti brauca trenēties uz Valmieras trasi, kā arī Madonas sporta skolai un Madonas bērnu un jauniešu centram.
Pēc Jāņa Kļaviņa domām, BMX kluba "Madona" dalībnieki labus panākumus guva arī tāpēc, ka rada iespējas trenēties arī ziemā. Klubā apsver ideju, ka ir jāmeklē angārs, kur veidot pašiem savu ziemas treniņtrasi.
Kopš sākusies BMX sezona, Madonas BMX trasē treniņi notiek trīs reizes nedēļā – pirmdienās, trešdienās un piektdienās no pulksten 17.
Nākamās BMX sacensības paredzētas 15.-16. maijā Ventspilī, bet Madonas BMX trasē – 12.-13. jūnijā, kad vērosim spēcīgākos sportistus no Baltijas, iespējams, arī no Krievijas.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
ANDRA KĻAVIŅA foto