Madonas BJSS futbolisti 17. septembrī Smiltenē ar pēdējām četrām spēlēm noslēdza sezonu Latvijas jaunatnes Vidzemes reģiona čempionātā futbolā U-8 grupā (2003. g. dz.).
Pirmās trīs spēles bija jāaizvada pret kopvērtējumā spēcīgākām komandām. Vispirms ar rezultātu 3 : 1 tika pārspēta "Aizkraukle". Ar vārtu guvumu izcēlās R. Juhnovičs (2) un M. Stabulnieks (1).
Otrajā spēlē, cīnoties par katru bumbu, tika nospēlēts neizšķirti (1 : 1) ar spēcīgo "Valmiera-1". Vienīgos vārtus guva M. Stabulnieks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.09.2011.
Autors: JĀNIS RUKMANIS,
Madonas BJSS futbola treneris
AUTORA foto