Latvijas Nordea jaunatnes līgas čempionātā futbolā U-12 grupā zēniem spēles notika Balvos.
Varakļānu komanda cīnījās neizšķirti 1 : 1 ar FK „Alūksne" (vārtus guva Artis Ikaunieks), bet piekāpās Balvu SC komandai ar 0 : 4. Madonas BJSS spēlēja pārliecinoši un guva trīs uzvaras. FB „Gulbene/Vasks" tika pārspēta ar 3 : 0 (vārtus guva Andrejs Markevičs, Kaspars Zukurs un Guntars Grīslejs), Viļakas komanda tika sagrauta ar 7 : 0 (3 vārtus guva Raivo Milkevičs, 2 – Guntars Grīslejs, pa 1 – Kaspars Zukurs un Vadims Glužvenko), bet Balvu SC tika uzvarēta ar 4 : 1 (3 vārtus guva Raivo Milkevičs, 1 – Guntars Grīslejs).
Nākamās spēles notiks augusta sākumā Gulbenē.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS